breadcrumbs_revolution_theme

Умови користування сайтом triamart.com.ua


Увага! Перед переглядом цього сайту уважно прочитайте ці умови. Якщо ви не погоджуєтесь з цими умовами, не використовуйте цей веб-сайт.

Звертаючись до нас або залишаючи коментарі на сайті, ви несете відповідальність, що це повідомлення не є незаконним, шкідливим, загрозливим, наклепницьким, суперечить моральним нормам, пропагує ненависть та/або дискримінацію людей за расовою, етнічною, статевою, релігійною, соціальною ознаками, містить образи на адресу конкретних осіб чи організацій, а також якимось іншим чином порушує чинне законодавство України. Ви погоджуєтесь, що будь-яке повідомлення triamart.com.ua може видаляти без вашої згоди, а також безоплатно використовувати на свій розсуд.


Публична оферта

Основні поняття оферти

Відвідувач Сайту – особа, яка відвідала сайт https://www.triamart.com.ua без мети розміщення Замовлення.

Користувач — фізична особа, відвідувач Сайту, який приймає умови публічної оферти (угоди користувача) і бажає оформити Замовлення на сайті https://www.triamart.com.ua.

Покупець — Користувач, який розмістив Замовлення на сайті https://www.triamart.com.ua для придбання товару для особистих потреб.

Продавець — суб'єкт підприємницької діяльності, який здійснює продаж товару в роздріб, використовуючи сайт Тріамарт, який є власником чи іншою уповноваженою особою.

Інтернет-магазин — інтернет-сайт, розташований у мережі інтернет за адресою https://www.triamart.com.ua, де представлені Товари, які пропонує Продавець для придбання, а також умови оплати та доставки Товарів Покупцям.

Сайт - https://www.triamart.com.ua.

Сторінка Продавця — сторінка Сайту, що містить відомості про умови продажу, доставки та повернення Товарів, що реалізуються Продавцем, а також іншу інформацію, яка є істотною для укладання та виконання договору купівлі-продажу Товару.

Товар — взуття, одяг, аксесуари та інші товари, представлені на продаж на Сайті Продавця.

Замовлення - належним чином оформлений запит Покупця на придбання та доставку за вказаною Покупцем адресою Товарів, вибраних на Сайті.


1. Загальні положення

1.1. Продавець здійснює продаж Товарів через Інтернет-магазин, що за адресою https://www.triamart.com.ua

1.2. Замовляючи Товари через Інтернет-магазин, Користувач погоджується з умовами продажу Товарів, наведеними нижче (далі – Умови продажу товарів). У разі незгоди Користувач зобов'язаний негайно припинити користування сервісом та залишити сайт triamart.com.ua.

1.3. Ці Умови продажу товарів, а також інформація про Товар, представлений на Сайті, є публічною офертою відповідно до ст. 633 Цивільного кодексу України.

1.4. Ці умови можуть бути змінені Продавцем в односторонньому порядку без попередження Користувача/Покупця. Нова редакція Умов набирає чинності з моменту її опублікування на Сайті, якщо не буде передбачено інше.

1.5. Угода користувача (далі – Угода) набирає чинності з моменту відправки Покупцю Продавцем електронного підтвердження прийняття Замовлення при оформленні Покупцем Замовлення без авторизації на Сайті, а також з моменту прийняття від Покупця Замовлення за телефоном +380935387170.

1.6. Договір роздрібної купівлі-продажу Товару вважається укладеним з моменту видачі Продавцем Покупцю документа, що підтверджує оплату товару та підтвердження замовлення менеджером Продавця.

1.7. Повідомляючи Продавцю свій e-mail та номер телефону, Відвідувач Сайту/Користувач/Покупець дає згоду на використання зазначених засобів зв'язку Продавцем, а також третіми особами, що залучаються ним для цілей виконання зобов'язань перед Відвідувачами Сайту/Користувачами/Покупцями, з метою здійснення розсилок рекламного та інформаційного характеру, що містять інформацію про знижки, майбутні та діючі акції та інші заходи Продавця, про передачу замовлення в доставку, а також іншу інформацію, безпосередньо пов'язану з виконанням зобов'язань Покупцем у рамках цієї Публічної оферти. Здійснюючи Замовлення, Користувач/Покупець погоджується з тим, що Продавець може доручити виконання Договору третій особі, залишаючись при цьому відповідальним за його виконання.

2. Предмет угоди

2.1. Предметом Угоди є надання можливості Користувачеві набувати для особистих, сімейних, домашніх та інших потреб, не пов'язаних із провадженням підприємницької діяльності, Товари, представлені в каталозі Інтернет-магазину за адресою https://www.triamart.com.ua.

2.2. Ця Угода поширюється на всі види Товарів та послуг, представлених на Сайті, доки такі пропозиції з описом є в каталозі Інтернет-магазину та на складі Сайту.

3. Реєстрація на сайті

3.1. Реєстрація на Сайті здійснюється за допомогою меню «Особистий кабінет» – «Реєстрація» або на сторінці https://triamart.com.ua/simpleregister/.

3.2. Реєстрація на Сайті не обов'язкова для оформлення Замовлення.

3.3. Продавець не несе відповідальності за точність та правильність інформації, яку надає Користувач при реєстрації.

3.4. Користувач зобов'язується не повідомляти третім особам логін та пароль, вказані Користувачем під час реєстрації.

3.5. Спілкування Користувача/Покупця з менеджерами та іншими представниками Продавця має будуватися на принципах загальноприйнятої моралі та комунікаційного етикету. Строго заборонено використання нецензурних слів, лайки, образливих виразів, а також погроз та шантажу, незалежно від того, в якому вигляді та кому вони були адресовані.

4. Товар та порядок здійснення покупки

4.1. Продавець забезпечує наявність на своєму складі Товарів, що представлені на Сайті. Супроводжуючі Товар фотографії є ​​простими ілюстраціями щодо нього і можуть відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляду Товару. Супровідні Товар опису/характеристики не претендують на вичерпну інформативність і можуть містити друкарські помилки. Для уточнення інформації щодо Товару Покупець має звернутися до Служби підтримки клієнтів за телефонами на головній сторінці сайту. Оновлення інформації, представленої на Сайті, проводиться раз на 24 години.

4.2. У разі відсутності замовлених Покупцем Товарів на складі Продавця, останній має право виключити вказаний Товар із Замовлення / анулювати Замовлення Покупця, повідомивши про це Покупця шляхом надсилання відповідного електронного повідомлення за адресою, вказаною Покупцем під час реєстрації або дзвінком менеджера Triamart.

4.3. Покупець несе повну відповідальність за надання невірних відомостей, що спричинило неможливість належного виконання Продавцем своїх зобов'язань перед Покупцем.

4.4. У разі скасування повністю або частково передплаченого Замовлення вартість анульованого Товару повертається Продавцем Покупцю у спосіб, яким Товар був оплачений.

4.5. Замовлення Покупця оформляється відповідно до процедур, зазначених на Сайті з картки Товару.

4.6. Після оформлення Замовлення на Сайті Покупцю надається інформація про передбачувану дату доставки шляхом направлення електронного повідомлення на адресу, вказану Покупцем під час реєстрації, або за телефоном. Менеджер, який обслуговує це Замовлення, уточнює деталі Замовлення, погоджує дату доставки, наявності замовлених Товарів на складі Продавця, необхідного для обробки та доставки Замовлення.

4.7. Очікувана дата передачі Замовлення до Служби доставки повідомляється Покупцю менеджером, який обслуговує Замовлення, електронною поштою або при контрольному дзвінку Покупцю. Дата передачі Товару може бути змінена Продавцем в односторонньому порядку у разі наявності об'єктивних, на думку Продавця, причин.

5. Доставка замовлення

5.1. Товар доставляється поштовим оператором у вигляді поштового відправлення з післяплатою. Способи, а також зразкові терміни доставки Товарів вказані на Сайті в розділі «Доставка та оплата» за адресою https://triamart.com.ua/about-delivery.html.

5.2. Конкретні терміни доставки можуть бути узгоджені Покупцем із менеджером під час підтвердження замовлення.

5.3. Територія доставки Товарів представлених на Сайті обмежена межами України.

5.4. Затримки в доставці можливі через непередбачені обставини, що сталися не з вини Продавця.

5.5. При доставці Замовлення вручається Покупцю або третій особі, зазначеній у Замовленні як одержувач (далі Покупець та третя особа іменуються «Одержувач»). У разі неможливості отримання Замовлення, сплаченого за допомогою готівкового розрахунку, зазначеними вище особами, Замовлення може бути вручено особі, якій може надати відомості про Замовлення (номер відправлення та/або ПІБ Одержувача), а також сплатити вартість замовлення у повному обсязі особі, яка здійснює доставку Замовлення.

5.6. Ризик випадкової загибелі або випадкового пошкодження Товару переходить до Покупця з моменту передачі йому Замовлення та проставлення Одержувачем Замовлення підпису в документах, що підтверджують доставку Замовлення.

 Щоб уникнути випадків шахрайства, а також для виконання взятих на себе зобов'язань, зазначених у пункті 4. цієї Угоди, при врученні передплаченого Замовлення особа, яка здійснює доставку Замовлення, має право вимагати документ, що засвідчує особу Одержувача, а також вказати тип та номер наданого Одержувачем документа на квитанції до Замовлення. Продавець гарантує конфіденційність та захист персональних даних Одержувача.

У разі оплати Замовлення у спосіб, зазначений у п. 6.4.2. Оферти, доставка здійснюється безкоштовно при замовленні від 8,000 грн.

5.7. Вартість доставки кожного Замовлення розраховується індивідуально, виходячи з ваги Товару, регіону та способу доставки.

5.8. Обов'язок Продавця передати товар Покупцю вважається виконаним у момент отримання Покупцем відправлення, як цей момент визначається відповідно до чинних правил поштового зв'язку. Порядок доставки та розкриття Відправлень, що містять товар, визначається чинними правилами поштового зв'язку.

5.9. При прийнятті Замовлення від кур'єра Отримувач зобов'язаний оглянути доставлений Товар і перевірити його на відповідність заявленій якості, асортименту та комплектності Товару, а також перевірити термін служби доставленого Товару та цілісність упаковки. У разі відсутності претензій до доставленого Товару, Одержувач розписується у «Бланку доставки замовлень» та оплачує Замовлення. Підпис у доставкових документах свідчить про те, що претензій до Товару Одержувачем не заявлено і Продавець повністю та належним чином виконав свій обов'язок щодо передачі Товару.

5.10. Уточнити дату, час та за необхідності маршрут доставки можна у менеджера, який зв'язується з Покупцем для підтвердження Замовлення.

5.11. Користувач розуміє та погоджується з тим, що:

здійснення доставки — окрема послуга, яка не є невід'ємною частиною товару, що купується Покупцем Товару, виконання якої закінчується в момент отримання Одержувачем Товару та здійснення платежу за нього. Претензії до якості придбаного Товару, що виникли після отримання та оплати Товару, розглядаються відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів» та гарантійних зобов'язань Продавця. У зв'язку з цим придбання Товару з доставкою не дає Покупцеві право вимоги доставки придбаного Товару з метою гарантійного обслуговування або заміни, не дає можливості здійснювати гарантійне обслуговування або заміну Товару за допомогою виїзду до Покупця та не передбачає можливості повернення вартості доставки Товару у випадках, коли Покупець має право на повернення грошей за Товар як такий відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».

6. Оплата товару

6.1. Ціна товару вказується у гривнях.

Сума замовлення складається із вартості замовлених товарів.

6.2. Ціна товару вказується на сайті. У разі неправильної вказівки ціни замовленого Покупцем Товару Продавець інформує про це Покупця для підтвердження Замовлення за виправленою ціною або анулювання Замовлення. При неможливості зв'язатися з Покупцем, цей Замовлення вважається анульованим.

6.3. Ціна товару на сайті може бути змінена продавцем в односторонньому порядку.

6.4. Оплата Товару здійснюється Покупцем:

6.4.1. Готівковими коштами при отриманні Замовлення у сумі, що відповідає сумі Замовлення, вказаній на Сайті з урахуванням знижок;

6.4.2. безготівковими коштами з використанням банківських карток при оформленні Замовлення у сумі, що відповідає сумі Замовлення, вказаній на Сайті з урахуванням знижок.

6.5. Triamart має право надавати знижки на Товари та встановлювати програму бонусів. Види знижок, бонусів, порядок та умови нарахування визначаються Продавцями самостійно та вказані на Сайті та можуть бути змінені Продавцем в односторонньому порядку.

6.6. Triamart веде статистику оформлених Покупцем замовлень. Triamart має право в односторонньому порядку визначати способи оплати, доступні відповідному Покупцеві, ґрунтуючись на статистиці дій, вчинених Покупцем у взаєминах із Triamart.

7. Повернення товару та грошових коштів

7.1. Повернення Товару здійснюється відповідно до розділу «Гарантії та повернення», вказаному на Сайті за адресою https://triamart.com.ua/garantii-i-vozvrat.html. Покупець має право відмовитися від отриманого Товару та розірвати Договір купівлі-продажу протягом 14 календарних днів з дня прибуття товару на склад Нової Пошти або отримання товару замовником, за винятком дня купівлі, за винятком Товарів, які не підлягають обміну та поверненню відповідно до п. 7.2.4. цієї Угоди. Товар, що повертається, з усіма пломбами, ярликами повинен бути висланий Покупцем Новою Поштою на адресу який вкаже менеджер Triamart. Надсилання товарів здійснюється за рахунок Покупця. Також Товар можна повернути кур'єром під час отримання нового замовлення.

7.2. Повернення Товару належної якості:

7.2.1. Повернення Товару належної якості можливе у разі, якщо товар не використовувався, збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також збережено розрахунковий документ, виданий Покупцю разом із проданим товаром.

7.2.2. У разі відмови Покупця від Товару згідно з п.7.2.1. Продавець повертає йому вартість поверненого Товару протягом 30 днів з дати надходження поверненого Товару на склад Продавця разом із заповненою Покупцем заявою на повернення. Повернення коштів вартості Товару здійснюється виключно особі, зазначеній у Замовленні на Товар, за умови надання такою особою копії його (її) національного паспорта, ідентифікаційного коду та квитанції про оплату Товару, за який повертаються кошти. У випадку, якщо Покупець у Замовленні вказав неправильні дані або не надав для повернення коштів усі документи, перелічені вище, Продавець залишає за собою право відмовити такому Покупцю у поверненні коштів.

7.2.3. Якщо на момент звернення Покупця аналогічний товар відсутній у продажу у Продавця, Покупець має право відмовитися від виконання цієї Угоди та вимагати повернення сплаченої за вказаний Товар грошової суми. Продавець зобов'язаний повернути сплачену за повернутий товар грошову суму протягом 30 днів від дня повернення Товару.

7.2.4. Не підлягають поверненню, панчішно-шкарпеткові вироби, настільна білизна, парфумерно-косметичні вироби, ювелірні вироби тощо. (відповідно до Додатку № 3 до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. М 172).

7.3. Повернення Товару неналежної якості:

7.3.1. Під товаром неналежної якості мається на увазі товар, який несправний і може забезпечити виконання своїх функціональних якостей. Отриманий Товар має відповідати опису на Сайті. Відмінність елементів дизайну чи оформлення від заявлених в описі на Сайті не є ознакою неналежної якості Товару та/або неможливості використання його за призначенням.

7.3.2. Зовнішній вигляд та комплектність Товару, а також комплектність всього Замовлення повинні бути перевірені Одержувачем у момент доставки Товару.

7.3.3. Після отримання Замовлення претензії до зовнішніх дефектів товару, його кількості, комплектності та товарного вигляду не приймаються.

7.3.4. Якщо Покупцеві було передано Товар неналежної якості та інше не було заздалегідь обумовлено Продавцем, Покупець має право скористатися положеннями ст. 8 "Права споживача у разі придбання ним товару неналежної якості" Закону України "Про захист прав споживачів".

7.3.5. Вимоги щодо повернення сплаченої за товар грошової суми підлягають задоволенню протягом 30 днів з дня пред'явлення відповідної вимоги (п. 4 ст. 12 Закону України „Про захист прав споживачів”).

7.4. Товар (належної та неналежної якості) може бути повернений кур'єру під час викупу наступного замовлення, за умови, що річ, яка підлягає поверненню, була викуплена не раніше ніж 30 днів до поточної дати. Після оформлення повернення клієнт отримує від кур'єрської служби смс-повідомлення, яке містить у тексті посилання на електронну квитанцію про повернення.

7.4.1. Повернення коштів здійснюється за допомогою повернення вартості сплаченого Товару поштовим, банківським переказом (через ПриватБанк), а також шляхом перерахування на банківську картку (картка має бути емітована на території України; валюта картки – гривня).

7.4.2. Продавець не відповідає за недоліки Товару, якщо вони виникли після його передачі Покупцю внаслідок порушення Покупцем правил користування або зберігання товару, дій третіх осіб або непереборної сили.

8. Відповідальність

8.1. Продавець не несе відповідальності за шкоду, заподіяну Покупцю внаслідок неналежного використання Товарів, придбаних в Інтернет-магазині.

8.2. Продавець не несе відповідальності за зміст та функціонування зовнішніх сайтів.

9. Конфіденційність та захист інформації

9.1. Персональні дані Користувача/Покупця опрацьовується відповідно до Закону України від 01 червня 2010 року № 2297-VI «Про захист персональних даних».

9.2. Особисті дані збираються виключно з метою дотримання вимог, що діють у сфері регулювання податкових відносин, відносин у сфері бухгалтерського обліку та відносин реклами. Термін зберігання та обробки персональних даних становить 5 років.

9.3. При реєстрації на Сайті Користувач надає наступну інформацію: Прізвище, Ім'я, адресу електронної пошти, номер контактного телефону та пароль для доступу до Сайту.

9.4. Надаючи свої персональні дані при реєстрації на Сайті, Користувач погоджується на їхню обробку Продавцем, у тому числі і з метою просування Продавцем товарів та послуг.

9.5. Продавець використовує персональні дані Користувача/Покупця:

  • для реєстрації Користувача на Сайті;
  • для виконання своїх зобов'язань перед Користувачем/Покупцем;
  • для оцінки та аналізу роботи Сайту;
  • визначення переможця в акціях, проведених Продавцем.

9.6. Продавець має право надсилати інформаційні, у тому числі рекламні повідомлення, на електронну пошту та мобільний телефон Користувача/Покупця за його згодою. Користувач/Покупець має право відмовитися від отримання рекламної та іншої інформації без пояснення причин відмови. Сервісні повідомлення, що інформують Користувача/Покупця про замовлення та етапи його обробки, надсилаються автоматично і не можуть бути відхилені Користувачем/Покупцем.

9.7. Продавець має право використовувати технологію «Cookies». “Cookies” не містять конфіденційної інформації та не передаються третім особам.

9.8. Продавець отримує інформацію про ip-адресу відвідувача Сайту https://www.triamart.com.ua. Ця інформація не використовується для встановлення особи відвідувача.

9.9. Продавець не несе відповідальності за відомості, надані Користувачем/Покупцем на Сайті у загальнодоступній формі.

9.10. Продавець має право здійснювати записи телефонних розмов з Користувачем/Покупцем. При цьому Продавець зобов'язується: запобігати спробам несанкціонованого доступу до інформації, отриманої в ході телефонних переговорів, та/або передачі її третім особам, які не мають безпосереднього відношення до виконання Замовлень, відповідно до Закону України від 02.10.1992 року № 2657-XII «Про інформації».

10. Термін дії публічної оферти

Ця Публічна оферта набирає чинності з її акцепту Відвідувачем Сайту/Покупцем, і діє досі відкликання акцепту Громадської оферти.

11. Додаткові умови

11.1. Продавець має право переуступати або будь-яким іншим способом передавати свої права та обов'язки, що випливають з його відносин з Покупцем, третім особам.

11.2. Інтернет-магазин та послуги, що надаються, можуть тимчасово частково або повністю недоступні через проведення профілактичних або інших робіт або з будь-яких інших причин технічного характеру. Технічна служба Продавця має право періодично проводити необхідні профілактичні чи інші роботи з попереднім повідомленням Покупців або без нього.

11.3. До відносин між Користувачем/Покупцем та Продавцем застосовуються положення законодавства України.

11.4. У разі виникнення запитань та претензій з боку Користувача/Покупця він може звернутися до Продавця за телефоном або в інший доступний спосіб. Усі суперечки сторони намагатимуться вирішити шляхом переговорів, при недосягненні угоди суперечка буде передана на розгляд до судового органу відповідно до чинного законодавства України.

11.5. Визнання судом недійсності будь-якого положення цієї Угоди не тягне за собою недійсність інших положень.